Socialite

Socialite 1.3.6

Społecznościowy kombajn

Zalety

  • Przejrzysty i ładny interfejs
  • Obsługa wielu serwisów
  • Czytnik RSS

Wady

  • Brak polskich serwisów

Bardzo dobry
8

Socialite to program do obsługi najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Pozwala mieć wszystko pod ręką, w jednym oknie.

Socialite gromadzi w jednym miejscu wszystkie nasze sieci społecznościowe.
Niestety nie znalazły się wśród nich Blip, ani Nasza-klasa. Korzystać z niego mogą jedynie użytkownicy serwisów Facebook, Flickr, Digg i Twitter. Dodatkowo mamy możliwość dodawania do programu kanałów wiadomości RSS lub zsynchronizowania go z usługą Google Reader.

Socialite to prawdziwy kombajn. Pomimo ogromu funkcji, jego interfejs jest przejrzysty i bardzo estetyczny. W lewej kolumnie widoczna jest lista używanych przez nas serwisów, a w głównym oknie możemy wyświetlać ich zawartość. Socialite daje dostęp do większości funkcji udostępnianych przez subskrybowane serwisy. Program pozwala na publikowanie statusu w wielu serwisach na raz oraz umieszczanie w nich zdjęć.

Socialite doskonale sprawdza się jeśli korzystamy z wielu serwisów lub mamy kilka kont. W trakcie testów, wygodnym rozwiązaniem wydało nam się zintegrowanie w programie czytnika wiadomości. Oszczędza to czas potrzebny na przełączanie okien. Sprawdzając co robią nasi znajomi, możemy także rzucić okiem co się dzieje na świecie.

Wszyscy korzystający z zagranicznych sieci społecznościowych docenią zalety Socialite. Dzięki niemu nie przegapimy ważnej wiadomości, ani tego co dzieje się u naszych znajomych.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na mac

Więcej
Socialite

Download

Socialite 1.3.6

Opinie użytkowników o Socialite